Myśl tygodnia: „Nasza miłość do bliźnich i szacunek dla nich jest miarą miłości Boga”.

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym, a później spotkanie Grupy Biblijnej.

2. We czwartek o godz. 16:00 spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej i ministrantów.

3. W piątek na Mszę św. i adorację – prowadzoną przez młodzież – zapraszamy klasy 7 i 8 przed sakramentem bierzmowania.

5. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Aleksandra Zagórska, Stanisława Dudek, Dominika Półtorak, Magdalena Jędruszek, Małgorzata Skowronek, Elżbieta Buda, Paulina Rudnik.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” z kolejną płytą „Biblii Audio” i „Niedziela” oraz inne wartościowe gazety i dwie książki – można sobie je zabrać i poczytać.