Myśl tygodnia: „Nasza miłość do bliźnich i szacunek dla nich jest miarą miłości Boga”.

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Pamiętajmy o modlitwie w tej intencji.

2. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym, a później spotkanie Grupy Biblijnej.

3. Najbliższa środa to Środa Popielcowa – modlitwą, obrzędem posypania głów popiołem i postem ścisłym rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. o 7.30, 15.30 i 17.00. Składka w tym dniu przeznaczona jest na dzieła miłosierdzia, jako nasza jałmużna.

4. Ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią nie będzie rekolekcji wielkopostnych, ale bardzo prosimy uczestniczyć w nabożeństwach wiekopostnych: Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach czy to osobiście czy przez internet.

Droga Krzyżowa:

w czwartki o 16:30 dla dzieci

w piątki również o 16:30 dla wszystkich, po niej Msza św.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 15.00

5. W czwartek o godz. 15.45 zbiórka aspirantów.

6. W piątek na Drogę Krzyżową zapraszamy młodzież z klas 8, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

7. Składka z I Niedzieli Wielkiego Postu przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

8. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Ewelina Makowska, Maria Makowska, Beata Izworska, Maria Bacik, Renata Izworska.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.

10. Klub Sportowy „LKS Polanka” Nieszkowice Wielkie wznawia swoją działalność i będzie prowadził wstępną rekrutacje. Szczegóły na stronie internetowej klubu.