Myśl tygodnia: „Modlitwa daje duszy hart i siłę. Ona podnosi duszę ku niebu i łączy ją z Bogiem”. (św. Józef Sebastian Pelczar)

1. W poniedziałek o godz. 17:00 próba scholii, o 17:30 modlitwa APDC, a po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Grupę Biblijną.

1. Egzamin przed przyjęciem sakramentu bierzmowania dla uczniów klas 7 odbędzie się w czwartek o godz. 15:30 w kościele. Zapraszamy młodzież z rodzicami.

1. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci. Jest to również I czwartek miesiąca. Zapraszamy do licznego udziału każdego dnia oktawy Bożego Ciała, szczególnie dzieci.

1. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to również I piątek miesiąca. Msza św. rano i wieczorem. Ze względu na uroczystość w tym dniu nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych. O godz. 19:00 w parafii św. Pawła w Bochni organizowane jest spotkanie młodzieży z całego dekanatu.

1. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

1. Spowiedź na I piątek codziennie od 17:30, a w piątek od godz. 17:00.

1. Bóg zapłać pewnej Rodzinie za ufundowanie dwóch chorągwi do kościoła, a panom Zbigniewowi Fabijan za odnowienie drzewca do sztandarów i Andrzejowi Stachowicz za wyczyszczenie zakończeń tych drzewców. Koszt tych chorągwi to 7450 zł.

1. W niedzielę składka na inwestycje.

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Dorota Trzmielewska, Małgorzata Janeczek, Iwona Łącki, Aneta Świętek,  Katarzyna Król, Beata Piekarczyk, Bernadetta Piekarczyk.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”
    i „Niedziela”.

1. Drodzy Parafianie, wraz z grupami działającymi przy naszej Parafii, planujemy zorganizować po raz pierwszy „Festyn Parafialny” przy stawach 23 czerwca tj. w niedzielę popołudniu, na zakończenie roku szkolnego a przed rozpoczęciem wakacji. W związku z tym zapraszamy wszystkich do licznego udziału w tym rodzinnym spotkaniu oraz do włączenia się w organizację tego wydarzenia. Przewidziane są różne atrakcje, a w tym loteria fantowa. Dlatego zwracamy się z prośbą o różne przedmioty, vouchery czy kupony, które wzięłyby udział w losowaniu. Te przedmioty prosimy składać na plebani do 15 czerwca. Ewentualny zysk zostanie przeznaczony na powstanie boiska sportowego przy stawach.

1. Organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy z 8 na 9 czerwca organizowane przez Są jeszcze wolne miejsca – zachęcamy do wzięcia udziału.