Myśl tygodnia: „W dobrze odmówionej modlitwie, troski rozpuszczają się
jak śnieg w słońcu.”

1. Przeżywamy dziś święto Chrztu Pańskiego. Tym świętem kończymy okres Bożego Narodzenia.

2. Zapraszamy w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a w sobotę do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

3. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Anna Ortudowska, Agnieszka Filipczyk, Elżbieta Filipczyk, Anna Robaczyńska i Teresa Robaczyńska.

4. Zakończyliśmy tak zwane Msze święte kolędowe. Bardzo dziękujemy Wam za udział w tych nabożeństwach, za modlitwę w intencjach swoich rodzin, w intencjach całej parafii oraz za ofiary przeznaczone na utrzymanie plebani, na seminarium, na księży emerytów.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” z dodatkiem modlitw do św. Józefa i „Niedziela”.