Myśl tygodnia: „W dobrze odmówionej modlitwie, troski rozpuszczają się jak śnieg w słońcu”.

1. Przeżywamy dzisiaj święto Chrztu Pańskiego. Tym świętem kończymy okres Bożego Narodzenia.

2. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym,  później spotkanie Grupy Biblijnej.

3. W środę zapraszamy – szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a w sobotę do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

4. W czwartek zbiórka ministrantów o godz. 16:00, a w piątek po Mszy św. spotkanie młodzieży.

5. Zakończyliśmy tak zwane Msze święte kolędowe. Bardzo dziękujemy Wam za udział w tych nabożeństwach, za modlitwę w intencjach swoich rodzin, w intencjach całej parafii oraz za ofiary, które złożyliście nam przy tej okazji. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni, te ofiary są przeznaczone na utrzymanie plebani, na seminarium, na księży emerytów.

6. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Krystyna Babicz, Teresa Oświęcimka, Weronika Wełna, Monika Czesak, Justyna Kasprzyk, Teresa Rajca, Dorota Gawlik.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.