Myśl tygodnia: „Cokolwiek czynię, nie liczę na własne siły, ale na łaskę Bożą. Z łaska Bożą dusza może przejść przez największe trudności zwycięsko.” (św. Siostra Faustyna)

1. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7:30.

2. Przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Z tej okazji można uzyskać dzisiaj odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami, za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele przed Najświętszym Sakramentem wystawionym w monstrancji lub przechowywanym w tabernakulum. Dlatego na zakończenie każdej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3. Dzisiaj rozpoczynamy „Tydzień Miłosierdzia” – chciejmy być miłosierni na wzór naszego Ojca w niebie. Przed kościołem stoją panie z Caritasu zbierając ofiary do puszek na Caritas Diecezjalną.

4. W poniedziałek o godz. 17:00 spotkanie dzieci i rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym.

5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

6. Zostały ukończone prace przy organach. Pozostał tylko odbiór i poświęcenie. Ofiary złożyło 569 rodzin + ofiary uzyskane spoza parafii za co składam wielkie Bóg zapłać. Składaniem tych organ zajmował się pan organista Konrad Dybczak pod okiem organmistrza pana Skoczylasa, zaś intonację wykonał pan Sztuba.
Całość prac przy szafie organowej wykonał za darmo pan Jan Kleszcz. Te prace wykonywał u pana Ryszarda Birkowskiego, który za prąd i udostępnienie maszyn nie wziął zapłaty.
Część desek dębowych na organy ofiarował za darmo pan Zbigniew Fabijan i obecnie wykonuje ławki na chór. Prace elektryczne wykonał za darmo pan Krzysztof Wasylewicz.
Wszystkim zaangażowanym w wykonanie tych prac serdecznie dziękuję.

7. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Dorota Prędki, Feliks Drożdż, Tadeusz Pustułka, Katarzyna Król, Maria Król.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „Niedziela”.