Myśl tygodnia: „Cokolwiek czynię, nie liczę na własne siły, ale na łaskę Bożą. Z łaska Bożą dusza może przejść przez największe trudności zwycięsko.” (św. Siostra Faustyna)

 

 1. Przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Z tej okazji można uzyskać dzisiaj odpust zupełny za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele przed Najświętszym Sakramentem wystawionym w monstrancji lub przechowywanym w tabernakulum. Dlatego na zakończenie każdej Mszy św., będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

 1. Dzisiaj rozpoczynamy „Tydzień Miłosierdzia” – chciejmy być miłosierni na wzór naszego Ojca w niebie. Przed kościołem stoją panie z Caritasu zbierając ofiary do puszek na Caritas Diecezjalną.

 

 1. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca. Jest to dzień świętości życia.

 

 1. Serdecznie zapraszamy:
 • w poniedziałek – na koronkę za dusze w czyśćcu cierpiące,
 • w środę – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Po Mszy św. będzie spotkanie.
 • w piątek – na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, szczególnie młodzież przystępującą do bierzmowania. Po Mszy św. będzie spotkanie.
 • w sobotę – na nabożeństwo do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

 

 1. Spotkania grup:
 • poniedziałek – po Mszy św. Grupa Biblijna,
 • czwartek – o godz. 17:00 zbiórka aspirantów,
 • sobota – po Mszy św. Grupa Młodzieżowa.

 

 1. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Biblijną, która rozpocznie Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Składka na inwestycje.

 

 1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Krystyna Pogorzelczyk, Agata Kleszcz, Magdalena Głód, Barbara Korta, Dorota Rudka, Elżbieta Brzegowy, Agnieszka Kleszcz.

 

 1. W nawiązaniu do komunikatu ks. Biskupa, informujemy, że relikwie bł. Rodziny Ulmów będą gościły w parafii św. Pawła Apostoła w Bochni w dniach 14 kwietnia od godz. 16.30 do 15 kwietnia do godz. 14.00. Wszystkich chętnych, a szczególnie małżonków z dziećmi zapraszamy do wzięcia udziału w tych wyjątkowych uroczystościach. W poniedziałek 15 kwietnia o godz. 10.00 będzie odprawiona Msza św. w intencji rodzin ze wszystkich parafii naszego dekanatu. Szczegółowy program będzie dostępny na stronie internetowej parafii św. Pawła w Bochni.

 

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i inne ciekawe czasopisma.