Myśl tygodnia: „Nigdy nie pozwól na to, by złośliwość innych ludzizabiła w Tobie dobro”.

1. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Msze św. jak w Niedzielę.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek połączona z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i w piątek od godz. 16:00.

1. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze św. jak w niedziele. Na każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła i kredy, składka na misje.

1. W Niedzielę święto Chrztu Pańskiego, zakończenie okresu Bożego Narodzenia i zmiana tajemnic różańcowych.

1. Porządek kolędy duszpasterskiej:

Wtorek (2.01.2024)  od godz. 14.00

Pogwizdów: Od rodz. Krakowskich do p. Broszkiewicz Barbary.

Środa (3.01.2024) od godz. 14.00     Pogwizdów – Przymiarki

1. Od rodz. Pani Broszkiewicz do rodz. Wetula.
  2. Od rodz. Rodz. Kowalczyk do rodz. Paduch.

Czwartek (4.01.2024) godz. 14.00

Pogwizdów – koło Szkoły: Od Pani Górskiej do rodz. Węgrzyn;

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Teresa Ciężarek, Katarzyna Piekarczyk, Marta Świerczek, Katarzyna Grzesik, Katarzyna Rudnik, Barbara Łyszczarz, Dorota Smoleń-Kręć.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i Niedziela”.

1. PZU informuje mieszkańców Pogwizdowa, Zawady, Nieszkowic Wielkich i Woli Nieszkowskiej, że dnia 02.01.2024 /wtorek/ od 9:00 do 13:00 w Szkole w Nieszkowicach Wielkich, będzie pobierane ubezpieczenie BUDYNKÓW dla właścicieli nieruchomości poniżej 1ha i dla właścicieli gospodarstw powyżej 1ha. Proszą o zabranie zeszłorocznych polis.