Myśl tygodnia: „Bądź jak lampka przed tabernakulum – zawsze blisko Jezusa Eucharystycznego”.

1. Przeżywamy Święto Trójcy Przenajświętszej. Dzisiaj kończy się czas Komunii św. wielkanocnej.
  1. W poniedziałek ostatnie nabożeństwo majowe, po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, później spotkanie Grupy Biblijnej.
  1. Od wtorku rozpoczynają się nabożeństwa czerwcowe. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach. We wtorek o godz. 17:00 zbiórka ministrantów i lektorów.
  1. W środę o godz. 17:00 spotkanie DSM.
  1. W czwartek – Uroczystość Bożego Ciała, Msze św. jak w niedzielę, suma z procesją do czterech ołtarzy. W oktawie procesja na Mszy św. wieczornej, a w niedzielę na sumie. Składka z Bożego Ciała przeznaczona jest na dzieła miłosierdzia. Na procesję Eucharystyczną prosimy przygotować i zabrać sztandary, feretrony oraz baldachim. Do udziału w procesjach zapraszamy także dzieci sypiące kwiaty oraz dzieci komunijne.
  1. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Spowiadamy codziennie 30 min. przed Mszą św., a w piątek od godz. 17:00. Do chorych udamy się w piątek od godz. 9:00.
  1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są:

W środę na Boże Ciało:

Stanisława Smoter, Krystyna Smoter, Marzena Fabijan, Józefa Kaliciak, Bożena Wełna.

W sobotę na Niedzielę:

Anna Zaczek, Małgorzata, Rajca, Joanna Węgrzyn, Monika Ochel, Patrycja Piec.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci i   „Niedziela”.