Myśl tygodnia: „Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie”. (Ga 5,22-23)

1. Dzisiaj, w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego za odśpiewanie lub recytację hymnu do Ducha Świętego można zyskać odpust zupełny. Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy Okres Wielkanocny. Jednak czas Komunii św. wielkanocnej trwa do przyszłej Niedzieli Trójcy Przenajświętszej.

1. Jutro święto M.P – Matki Kościoła czyli drugi Dzień Zielonych Świąt. Msze św. o 7:30 i 18:00. Koronka za dusze w czyśćcu cierpiące będzie przed Mszą św. o godz. 17:30. Po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej.

1. W tym tygodniu przypadają następujące święta:
  • poniedziałek – Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła,
  • czwartek – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana,
  • piątek – Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.

1. Próba chóru w środę i w sobotę o godz. 19:00.

1. W przyszłą niedzielę święto Trójcy Przenajświętszej.

1. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje.

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Janina Pankowska, Monika Piekarczyk, Franciszka Piekarczyk, Kazimiera Piśko, Krystyna Korta, Agata Stożek, Anita Wnęk.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Ekstra Gość Niedzielny”, „Niedziela” oraz inne ciekawe czasopisma.

1. W przyszła niedzielę przy kościele odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby Hospicjum Domowego, które już od ponad dwudziestu lat prowadzi swoją działalność na terenie powiatu bocheńskiego.