Myśl tygodnia: Jak okręt bez sterów i kotwicy jest igraszką wiatrów, tak naszym rozumem miotają błędne myśli bez kotwicy wiary.

1. Dzisiaj na sumie rozesłanie Kolędników Misyjnych, którzy popołudniu odwiedzą nasze domy. Przyjmijmy ich życzliwie i starajmy się patrzeć za nimi, aby nikomu nic się nie stało. Bardzo prosimy rodziców tych dzieci o pomoc w przeprowadzeniu tej akcji.

2. W tym tygodniu obchodzimy następujące święta:
• wtorek – św. Jana apostoła i ewangelisty – poświęcenie wina,
• środa – św. Młodzianków męczenników,
• piątek – św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Msze św. rano o 7:00 i wieczorem o 17:00. Po tej Mszy św koncert kolęd w wykonaniu naszej scholii. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

3. W środę o godz. 11.00 próba scholii, a 30 min. wcześniej próba grających.

4. Dziękujemy:
– za przygotowanie szopki: kościelnemu – Ryszardowi Zaczek, Marcinowi Wasylewicz, Marzenie Fabijan, Annie i Rafałowi Kufta, Elżbiecie Stachowicz, Grupie Młodzieżowej oraz ks. Tomaszowi,
– panu Ryszardowi Majka za ofiarowane choinki,
– panu Krzysztofowi i Marcinowi Wasylewicz za podświetlenie szopki wewnątrz i na zewnątrz,
– naszemu chórowi i panu organiście za śpiew Jutrzni przed Pasterką i kolęd w czasie Mszy św.,
– sprzątającym za opiekę nad kościołem. Na nowy tydzień proszeni są: Urszula Kukułka, Stanisława Gadzina, Beata Dudek, Danuta Birkowska, Marta Kołodziej, Małgorzata Stożek, Ewa Stary.

5. Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany przez Fundację Jedna Rodzina i panie z caritasu. Dziękujemy pani Joannie Kawalerczyk za pomysłowe ciastka i bezy, Klubowi Seniorów w Nieprześni za stroiki, wszystkim, którzy upiekli ciasto, pierniki, zrobili stroiki czy jakieś inne produkty. Dochód z tej akcji wyniósł 4376 zł.