Myśl tygodnia: „Nigdy nie pozwól na to, by złośliwość innych ludzi zabiła w Tobie dobro”.

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Bożego Narodzenia.

2. Jurto uroczystość św. Szczepana, składka na uczelnie katolickie, Msze św. jak w każdą niedzielę, na sumie poświęcenie owsa i rozesłanie Kolędników Misyjnych.

3. Wszystkich serdecznie zapraszamy w piątek – w święto Bożej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa na koncert kolęd w wykonaniu naszej scholii „Promienie Pana” o godz. 18:00. Warto przyjść i posłuchać kolęd, a w ten sposób jeszcze bardziej radośnie przeżyć te święta.

4. W sobotę zakończenie Roku Pańskiego 2022. Msze św. dziękczynne o 9:00 i 16:00.

5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Zmiana tajemnic różańcowych.

6. Od wtorku rozpoczynamy kolędę duszpasterską. Prosimy o przyjazd po nas na plebanię. Porządek kolędy:
Wtorek (27.12.2022) od godz. 8.30
1. Zawada – Południe: od Pani Stożek do rodz. Zaczek
2. Wola Nieszk. – Opaka, Wichraz, Królowa Góra: od Danuty Stachowicz do rodz. Cyrus

Środa (28.12.2022) od godz. 8.30
1. Nieszkowice W. – Fiołkówka, Brzeziny, Dębina: od Marii Kleszcz do Anny Ochel
2. Nieszkowice W. – Rabówka: od Józefy Buczak do rodz. Brzegowych.

Czwartek (29.12.2022) od godz. 8.30
1. Nieszkowice W. – Wieś: od rodz. Rodzaj do rodziny Kukułka
2. Wola Nieszk. Pańska Rola: od rodz. Brzegowych do rodz. Kleszcz

Piątek (30.12.2022) od godz. 8.30
1. Zawada: od Pani Zdebskiej do Pani Pankowskiej
2. Nieszkowice W. – Kotły – Kliny: od rodz. Korta k. Szkoły do rodz. Piekarczyk

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” i „Niedziela”.

8. Drodzy Parafianie, razem ze Maryją, Matką Boga i św. Józefem po raz kolejny stajemy w radosnym zadziwieniu nad Tajemnicą Wcielenia Syna Bożego. Pragniemy jak najlepiej przeżyć tę Obecność, aby Ona przemieniała nasze życie. Życzymy trwania w bliskości Dzieciątka Jezus, które niech hojnie Wam błogosławi, obdarza zdrowiem, udziela pokoju serca i radości. Niech pomnaża w Was wiarę, nadzieję i miłość. Te życzenia składamy Wam z darem modlitwy w Waszych intencjach. Szczęść Wam Boże.