Myśl tygodnia: „Królestwo Boże może oznaczać samego Chrystusa. Jak jest On Zmartwychwstaniem, ponieważ w Nim wszyscy zmartwychwstaniemy, tak może On być również Królestwem Bożym, bo w Nim będziemy królować.”.
(św. Cyprian)

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Za publiczne odmówienie Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi można uzyskać odpust zupełny. Dlatego po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa i Akt.

2. Przez cały tydzień zapraszamy na wypominki o godz. 16:30 i Msze św. wieczorne. Jutro o 16.30 modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym z wypominkami.

3. W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia:
– poniedziałek – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny,
– wtorek – św. Cecylii,
– czwartek – św. Andrzeja Dung-Lac i jego Towarzyszy.

4. Zapraszamy na nabożeństwa:
– w środę – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
– w piątek – do Bożego Miłosierdzia,
– w sobotę – do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, a zarazem nowy rok liturgiczny.

6. Spotkania duszpasterskie:
– w poniedziałek po Mszy św. Grupa Biblijna,
– w środę po Mszy św. lektorzy,
– w piątek po Mszy św. młodzież,
młodzież z klas 7 zapraszamy w czwartek, a z klas 8 w piątek na Mszę św.

7. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje złożone na tacę i na konto parafialne.

8. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę; na nowy tydzień proszeni są: Lucyna Kufta, Barbara Kufta, Kinga Kufta, Magdalena Ostrowska, Krystyna Pogorzelczyk, Stanisława Kleszcz, Agata Kleszcz.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „Niedziela”.