Myśl tygodnia: „Królestwo Boże może oznaczać samego Chrystusa. Jak jest On Zmartwychwstaniem, ponieważ w Nim wszyscy zmartwychwstaniemy, tak może On być również Królestwem Bożym, bo w Nim będziemy królować.” (św. Cyprian)

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Za publiczne odmówienie Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi można uzyskać odpust zupełny. Dlatego po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa i Akt.

Przed kościołem jest zbiórka do puszek na pomoc parafiom przyjmującym migrantów na granicach naszego kraju.

2. Jutro o 16.30 modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym połączona z wypominkami. Po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej.

3. W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia:

– poniedziałek – św. Cecylii,

– środa – św. Andrzeja Dung-Lac i jego Towarzyszy.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a w sobotę do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, a zarazem nowy rok liturgiczny.

6. Spotkania Grup parafialnych:

– w środę o 16:00 kandydatek do DSM, po Mszy św. Caritasu Parafialnego,

– w czwartek o 16:00 aspirantów, o 18:00 Rady Parafialnej i Synodalnej,

– w piątek po Mszy św. młodzieży.

7. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę; na nowy tydzień proszeni są:

Jacek Fabijan, Zenon Samek, Marta Data, Joanna Rudnik, Zofia Toboła, Barbara Wójcik, Krystyna Kufta, Zofia Broszkiewicz, Danuta Juszczyk.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” – z dodatkiem płyty DVD, „Mały Gość Niedzielny” – z lampionem na roraty do złożenia i „Niedziela”.