Myśl tygodnia: „Niebo jest naszą ojczyzną, ponieważ jest domem naszego Ojca”.

1. Obejmijmy modlitwą osobę biskupa ordynariusza Andrzeja Jeża, który dzisiaj obchodzi swoje imieniny.
  1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, później spotkanie Grupy Biblijnej.
  1. Cały tydzień przez nowennę przygotowujemy się do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego.
  1. W środę na Mszy św. będzie przyjęcie aspirantów do posługi ministranta i dziewczynek do Dziewczęcej Służby Maryjnej.
  1. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo majowe klasy 7, a w piątek klasy 8. Po majówce będzie krótkie spotkanie.
  1. Bóg zapłać za składkę na inwestycje.
  1. Bóg zapłać panu Ryszardowi Birkowskiemu i jego pracownikom za wymianę ziemi w niektórych miejscach koło kościoła i zasianie nowej trawy.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i za kwiaty. Na nowy tydzień proszeni są: Zofia Rudka, Stanisława Mikulska, Barbara Rudka, Marta Rudka i Danuta Pietroń.
  1. Zbliża się Boże Ciało, dlatego prosimy o przygotowanie ołtarzy, bo w tym roku będzie procesja do 4 ołtarzy.

I. Pogwizdów: od Barbary Jawień do Stanisława Mikulskiego

II. Zawada: od Stanisławy Gadzina do Janiny Pankowskiej

III. Nieszkowice W.: od Józefa Fasugi do Zofii Węgrzyn

IV. Wola Nieszk.: od Zofii Tokarz do Jadwigi Oleksy

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.