Myśl tygodnia: „Niebo jest naszą ojczyzną, ponieważ jest domem naszego Ojca”.

1.   Cały tydzień przez nowennę przygotowujemy się do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego.

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, później spotkanie Grupy Biblijnej.

1. We wtorek święto Nawiedzenia NMP i ostatnie nabożeństwo majowe. Od środy rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

1. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek – połączona z Adoracją Najświętszego Sakramentu – i w piątek od godz. 17:00. W piątek o godz. 9:00 udamy się do chorych.

1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

1. Egzamin do bierzmowania dla uczniów klas 7 odbędzie się w poniedziałek 6 czerwca w kościele o godz. 15:00. Egzamin przeprowadzi ks. dr Leszek Durlak – dekanalny wizytator i proboszcz z Cikowic.

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i za kwiaty. Na nowy tydzień proszeni są: Helena Wełna, Alicja Sroka, Dorota Dziwota, Dorota Tyrpa, Ryszard Kusina, Adam Filipski, Wioletta Wełna.

1. Zbliża się Boże Ciało, dlatego prosimy o przygotowanie ołtarzy.

I. Wola Nieszk.: od Doroty Sekuła do Elżbiety Filipczyk

II. Pogwizdów: od Marii Kleszcz do Jana Strug

III. Nieszkowice W.:  od Eweliny Ochel do Stanisława Korty

IV. Zawada: od Eweliny Brzegowy do Wandy Chojeckiej

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i  „Niedziela” oraz inne ciekawe gazety czy książki.