Myśl tygodnia: „Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie”. (Ga 5,22-23)

1. Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy Okres Wielkanocny. Jednak czas Komunii św. wielkanocnej trwa do przyszłej Niedzieli Trójcy Przenajświętszej.
  1. Jutro święto N.M.P. – Matki Kościoła czyli drugi Dzień Zielonych Świąt. Msze św. o 7:30, 9:00 i 18:00. Po wieczornej Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, później spotkanie Grupy Biblijnej.
  1. W środę o 17:00 zbiórka ministrantów, a o 19:00 zebranie Rady Parafialnej i Zespołu Synodalnego.
  1. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i za kwiaty. Na nowy tydzień proszeni są: Alicja Porabik, Danuta Buda, Anna Kufta, Józefa Kawalerczyk, Małgorzata Wełna.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci i   „Niedziela”.